Samorząd, energetyka, lokalny biznes – jak o tym rozmawiać?

Bezpieczeństwo energetyczne na poziomie lokalnym to jedno z najistotniejszych wyzwań przed, jakimi stają dziś samorządy. O tym właśnie rozmawiać będą eksperci podczas konferencji „Polska, Następny Krok. Energia dla Gmin. Samorząd – Energia – Przedsiębiorczość – Dobitnie 2026”. Patronat nad imprezą objęli wGospodarce.pl i telewizja wPolsce.24. Przeczytaj na wGospodarce.pl >