Już w najbliższy wtorek: Konferencja „Polska Następny Krok – Energia dla Gmin. Samorząd – Energia – Przedsiębiorczość – DOBITNIE 2026”

Przyszłość polskiej energetyki rozstrzyga się w naszych gminach i powiatach. To właśnie tam zapadają decyzje o dostosowaniu lokalnej polityki do kosztów energii, rozwoju biogazu czy biometanu oraz budowie spółdzielni energetycznych.
Już w najbliższy wtorek środowisko DOBITNIE, wspólnie ze Związkiem Samorządów Polskich, zaprasza na debatę o tym, jak budować bezpieczeństwo energetyczne w oparciu o lokalne zasoby i potencjał polskich przedsiębiorców. Chcemy pokazać, że współpraca samorządu z biznesem to nie tylko szansa na tańszą energię, ale też fundament rozwoju gospodarczego w duchu „local content”, czyli wspierania rodzimego przemysłu w obliczu wyzwań płynących z państwa i instytucji unijnych. Czytaj na DOBITNIE.pl >

